Trasy a jízdní řády

Autobusy Teplice–Praha

Každou hodinu ve špičkách a každé dvě hodiny po celý den spojujeme Teplice s Prahou pohodlnými autobusy Arriva Express.

Autobusy Přerov–Kroměříž–Brno

Využijte rychlé spojení Přerova a Brna se zastávkou v Kroměříži. Každé dvě hodiny po dálnici za 70 minut s bezplatnou rezervací místa.

Autobusy Olomouc–Prostějov–Brno

Využijte nové nejrychlejší spojení Olomouce a Brna se zastávkou v Prostějově. Už za 59 Kč ze tří míst v Olomouci až do centra Brna, s bezplatnou rezervací místa a až 12× denně.

Vlaky Praha–Trenčín–Nitra

Vlaky Praha–Trenčín–Nitra

Arriva Express nabízí první přímé spojení Nitry a Trenčína s Prahou přes Olomouc. Nabízíme devět spojů týdně v každém směru, v komfortu 1. třídy s palubními službami, které od komfortního dálkového spoje očekáváte.

Vlaky Praha–Český Krumlov–Nová Pec

Vlaky Praha–Český Krumlov–Nová Pec

Po letech získal Český Krumlov opět přímé železniční spojení s Prahou. Vlak Arriva Express jezdí v soboty, neděle a o svátcích ráno z Prahy hl.n. přes Tábor do Českých Budějovic, odkud pokračuje dál do Českého Krumlova a Nové Pece na Lipně. Podvečerní návrat do Prahy je ideální pro denní výlet za památkami nebo víkend strávený na Vltavě. Vlaky nabízejí stejný standard jako naše expresní spoje na Slovensko a navazují na turistické autobusové spoje.

Spoje mimo standard Arriva Express

IC Bus do Německa

IC Bus do Německa

Od dubna naleznete na našem eshopu jízdenky na Deutsche Bahn IC Bus, který Vás dopraví každý den z Prahy do Lipska, Norimberku, Mannheimu či Mnichova a zpět.