Vlaková doprava

Pohodlná sedadla, dostatečný prostor, skvělé podmínky pro práci a promyšlené detaily jsou základem příjemného cestování.

Dieselové soupravy řady 845 Vám zajistí dostatečný komfort na několikahodinové jízdě mezi Prahou a Slovenskem.

 

Interiér

Zárukou pohodlí jsou polohovatelné sedačky Borcad Regio+ v provedení první třídy s šířkou 51 cm a velkorysou roztečí. V opěradle před vámi je k dispozici dostatečně velký stolek pro pohodlnou práci nebo občerstvení.Vybraná místa jsou vybavena elektrickými zásuvkami 230 V. Na palubě je k dispozici rychlé bezdrátové připojení k internetu na bázi technologie 4G/LTE

všech dostupných mobilních operátorů.

   845_hlavni_oddil

 

 

 

 

 

 

Klidová zóna

Speciální klidová zóna poskytuje ještě větší prostor pro váš komfort. V této oddělené části vlaku je zakázáno používání mobilních telefonů nebo hlasitý hovor, a je tedy ideální pro relaxaci během cesty. Pro vaše větší pohodlí si přímo na palubě můžete zapůjčit pohodlnou deku a polstář. Při nákupu jízdenek naleznete tato místa pod čísly 11 až 26.

klidovazona1

 

 

 

 

 

 

 

Dětská zóna

Ve vlaku máme prioritně vyhrazena místa pro cestující s dětmi, která jsou umístěna v patřičně vyzdobeném prostoru. Nacházejí se blíže k nástupnímu prostoru, kde lze pohodlně zaparkovat kočárek. 

Při nákupu jízdenek naleznete tato místa pod čísly 181 až 188.

clobrdo845_detsky_oddil

 

 

Občerstvení a doplňky

Už nemusíte na poslední chvíli hledat občerstvení na nádraží, v našich vlacích máte k dispozici řadu kvalitních a chutných možností. Při sestavování palubního menu jsme mysleli i na diabetiky, celiaky a vůbec všechny, komu záleží na kvalitních a udržitelně vyráběných potravinách. Ve všech našich vlacích je bezplatně k dispozici chlazená pramenitá voda z výdejního zařízení.

 

palubni_menu_AEx_2016-07 

 

Doplňkový sortiment pro všechny případy

Zapomněli jste kartáček nebo roztok na kontaktní čočky? Mysleli jsme na všechno a základní hygienické potřeby vám rádi poskytneme přímo ve vlaku. K dispozici jsou rovněž deštníky nebo pláštěnky, kdyby nás cestou měla zastihnout nepřízeň počasí.

 

palubni_menu_doplnky_2016-07