Nákupní profil na e-shopu

U nás nikdy neztratíte jízdenku. Náš e-shop jizdenky.arriva.cz toho umí mnohem víc, než jen prodej cestovních dokladů. Snadno zde dohledáte doklady k minulým cestám, změníte spoj nebo zrušíte cestu na několik kliknutí. Slouží k tomu Nákupní profil, který vám vytvoříme automaticky.

Váš profil jde automaticky za vámi

Ještě než koupíte svou první jízdenku, můžete se v našem e-shopu registrovat. Není to ale nutné – jakmile dokončíte svůj první nákup, automaticky vám vytvoříme nákupní profil, ke kterému se pak vždy snadno dostanete.

Jak se dostat dovnitř

Ke svému nákupnímu profilu se dostanete jednoduchým přihlášením. Cestu naleznete vpravo nahoře.

přihlasit se

Kromě e-mailové adresy budete potřebovat své heslo. Zaslali jsme vám ho automaticky při vašem prvním nákupu.

heslo

Nemůžete heslo dohledat? Nic se neděje. Klikněte na možnost Zapomněli jste své heslo? a my vám přístupové údaje obratem zašleme e-mailem.

reset hesla

K čemu je dobrý nákupní profil

Naleznete zde přehled svých objednávek – těch projetých i těch, které vás teprve čekají. Uvidíte také počet svých kreditů. Tady také změníte své kontaktní informace v případě potřeby.

nákupní profil

Změny a storna jízdenek

Až do doby 30 minut před odjezdem zde můžete jednoduše stornovat zakoupené jízdenky. Vyberte si konkrétní rezervace ze seznamu a klikněte na volbu Storno vpravo.

Storno 2

Zcela automaticky a okamžitě vám připíšeme hodnotu jízdného jako kredit pro další nákupy. Využijete ho kdykoliv v budoucnu na nákup jízdenek na naše autobusové a vlakové spoje. Pokud kredit nestačí, nic se neděje – zbytek částky můžete doplatit kartou.

platba kredity

Po dokončení nákupu vám e-mailem dorazí elektronická jízdenka. Nemusíte ji tisknout, stačí znát třímístný kód lístku nebo mít rezervaci uloženou v mobilním telefonu.

Kde vám pomůžou

Všechny své dotazy můžete směřovat na centrum zákaznické péče. Rádi poradíme.